Aplikimi i produktit

Tenxhere e vetme shtëpiake

Tenxhere e vetme shtëpiake

Ngrohja e shpejtë e tenxhere me induksion të vetëm është më e shpejtë se një djegës standard elektrik, krahasuar me tenxheren tradicionale me induksion, ka një efekt më të lartë të përcjelljes së nxehtësisë, i cili plotëson nevojat tuaja të ndryshme të gatimit, si p.sh. zierja me avull, zierja, skuqja, skuqja, zierja e ngadaltë.

Eksploroni
Tenxhere dopio shtepiake

Tenxhere dopio shtepiake

Tabela dixhitale profesionale është e pajisur me 2 zona të pavarura ngrohjeje dhe kontrollohet në mënyrë të pavarur nga dy sisteme.Mund të zgjidhni induksion të dyfishtë, ose të përzieni me induksion dhe pjesë qeramike.Modeli i përzier që ju lejon të përgatiteni për supë, qull, zierje, avull, tenxhere të nxehtë dhe funksione zierjeje.Gatuani dy pjata në të njëjtën kohë, duke kursyer shumë kohën e gatimit!

Eksploroni
Shumë tenxhere shtëpiake

Shumë tenxhere shtëpiake

Këta 3 ose 4 djegës të ndryshëm plotësojnë nevojat tuaja. Këto maja elektrike janë të rregullueshme lirisht për t'iu përshtatur nevojave tuaja të gatimit.Tenxhere me induksion me fuqi të lartë.Kapaciteti elektrik i integruar në stilin e sipërm të lëmuar mund të funksionojë me enë gatimi prej çeliku inox dhe gize, gjë që e bën atë një shoqërues të përsosur gatimi për ju.

Eksploroni
Tenxhere komerciale

Tenxhere komerciale

Djegësi komercial i kuzhinës përmban një trup të jashtëm të papërshkueshëm nga uji dhe për të shmangur rrjedhjen e energjisë.Tifozët me shpejtësi të lartë dhe sistemet e fuqishme të thithjes dhe shkarkimit mund të ftohin shpejt djegësin me induksion të banakut.Gama komerciale e tenxhere me induksion mund të gëzojë katër mbrojtje sigurie, duke përfshirë mbylljen automatike nëse nuk funksionon brenda 2 orëve, mbrojtje nga tensioni i lartë dhe i ulët, alarmi inteligjent i zbulimit të enëve dhe mbrojtje nga mbinxehja.

Eksploroni
Kapuç me rreze

Kapuç me rreze

Këta aspiratorë me diapazon me ventilator shkarkimi me 3 shpejtësi / 2 shpejtësi ofrojnë thithje ajri deri në 600 CFM për tymrat tuaja të gatimit, largojnë erërat dhe aromat me lehtësi për një kuzhinë të pastër, duke mbajtur zhurmën të ulët.Është e lehtë për t'u përdorur dhe pastruar.

Eksploroni

Rreth Nesh

Stella

E themeluar në vitin 1983 në Tajvan, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e pajisjeve elektromagnetike shtëpiake.Kompania prodhon kryesisht tenxhere me induksion dhe tenxhere qeramike, furrë kombinimi të tenxhereve me induksion dhe qeramikë.

Elektromagnetike

Seria e produkteve